miksi

Miksi Linnakarting on peruttu?
4481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oisko osanottajien huima määrä?? 36 autokuntaa ja niistäkin ois pari joutunut peruuttaan , kun luokassa ei ole kuin muutama ilmoittautunut.


Uskoisin olevani aika lähellä totuutta.

Äänestä

Että raketit on Rovaniemellä ja koffi 6:set vissiin lopettaneet kilpailemisen,
kun ei ole kuin kaksi ilmoittautunutta, ja eihän tuollaisella kilpailijamäärällä tule kuin takkiin järjestäjälle.

Äänestä
  • Ai meinaat siis että Hyvinkäällä tehdään kisoja vain jos saa voittoa???

    Mikähän seuratyön alkuperäinen tarkoitus olikaan....

    Äänestä

  • että tehdään... kirjoitti:

    Ai meinaat siis että Hyvinkäällä tehdään kisoja vain jos saa voittoa???

    Mikähän seuratyön alkuperäinen tarkoitus olikaan....

    Hyvinkään UA:lla ei oe mitään tekemistä ko. kisan kanssa. Järjestävä seura on Ahveniston UA.
    Ja muuten kilpailun osallistumis maksuiila pitää saada kilpailun kulut peitettyä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


peruttu kirjoitti:

Miksi Linnakarting on peruttu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu