insestistä puhuminen

Hei!
Olen rohjennut aloittaa keskustelun insestistä
kahvilassa 60 . Tule mukaan, jos haluat jakaa
kipeitä kokemuksia, älä uteliaisuudesta.

Terveisin Mary von Hill/Maija Mäkinen
1264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mun vaimoa nai sen veli lapsena
se kerto sen mulle
veli on pappi
minulle tulee kauheet himot
kun sitä ajattelen
panen vaimoa, että ryskää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mary von Hill kirjoitti:

Hei!
Olen rohjennut aloittaa keskustelun insestistä
kahvilassa 60 . Tule mukaan, jos haluat jakaa
kipeitä kokemuksia, älä uteliaisuudesta.

Terveisin Mary von Hill/Maija Mäkinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu