Seuraavaksi kokeilen

Seuraavaksi laitan kokeiluun tämän

http://www.pcbsd.org/

Ohjelmien asennuskin tapahtuu Windowsmaisesti

klik klik

http://www.pbidir.com/

Siinä teille, Hahhaa

Ubuntu vs. PC-BSD
Katsotaan kumpi voittaa puolueettomassa testissäni
3113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

....

Äänestä

No ihan mielenkiintoista kuulla testituloksia. Molemmilla on kannattajansa sekä vastustajansa ja onpahan omallakin koneella ollut aikoinaan pc-bsd, en vaan osannut käyttää sitä tai sanotaanko että mielenkiinto loppui silloin kun wlania ei saanut toimimaan. Nythän sitä voisi taas joskus tutkailla miten on kehittynyt ja mikä on softatilanne.

Äänestä
  • PC-BSD.lle saa näköjään IE6:n suoraan pbinä, voitto meni siis jo PC-BSD:lle joten Pentin testin saa mitätöidä ;D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pentti Nelonen kirjoitti:

Seuraavaksi laitan kokeiluun tämän

http://www.pcbsd.org/

Ohjelmien asennuskin tapahtuu Windowsmaisesti

klik klik

http://www.pbidir.com/

Siinä teille, Hahhaa

Ubuntu vs. PC-BSD
Katsotaan kumpi voittaa puolueettomassa testissäni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu