lapsen saaneille

1. Milloin olette saaneet lapsen 2.Miten hoidatte vauvaa 3. Oliko sukupuoli jo ennen syntymää tiedossa
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

maaliskuun lopussa sain tyttövauvan, sukupuoli selvisi marraskuussa. yritän hoitaa vauvaani parhaani mukaan :)

Äänestä

1) kesäkuussa
2) uskoakseni hyvin
3) ei ollut

Äänestä

1. helmikuun alussa -09
2. hyvin
3. ei

Äänestä

1.tammikuussa-09
2.Alussa vauvan hoito oli "outoa". Oli sellanen olo että meneekö tämä rikki :D. nyt se itkee mitä mä teen :D mutta äkkiä siihen tottui ja ties mitä piti tehdä. Hyvin hoidetaan vauvaa ..rutiinilla :)
3. Oli tiedossa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

1. Milloin olette saaneet lapsen 2.Miten hoidatte vauvaa 3. Oliko sukupuoli jo ennen syntymää tiedossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu