Vietimme polttarit pääkaupunkiseudulla

Bestmaninä

Lauantai aamupäivällä haimme polttarisankarin kotoaan. Kaveri oli särmä sotamies intissä joten hankimme upseerin asusteet. Koppalakki, kenttäpaita, sarkatakki, pussihuosut ja nahkasaappaat polttari sankari sai pukea heti päälleen.

Ensimmäinen rasti oli skike rullaluistellen maatilalle jossa kaveri laitettiin hevosen selkään. Laukan jälkeen paistoimme makkaraa.
Liikuimme amerikanautolla johon mahtui koko sakki.

Täältä suuntasimme VW Kartingiin ajamaan mikroautoilla. Soitin La aamuna koska sinne kannattaa mennä koska emme varanneet mitään etukäteen. 10min ajo oli riittävä eikä sitäkään jaksanut ajaa koko aikaa täysillä. Kovin päissään ei kannata mennä ajelemaan.

Ruokapaikka löytyi lähistöltä jonka jälkeen menimme Lintsille jossa kaveri kävi yhdessä laitteessa.

Saunaa metsästin pitkään mutta aika kalliiksi olisi tullut joten menimme uimastadionille. Täältä suuntasimme Kamppiin keilaamaan. Yö meni Hki ravintoloissa.
Tosin ravintola Teatteriin ei polttari sankarit pääse sisään. Ja yhdellä terassilla poke käännytti toisen polttari porukan ovella.
Yöllä polttari sankarin piti myydä puusta sorvattuja dildoja.

Tästä jäi polttripaketti ylimääräiseksi joka löytyy huutonetistä:
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=111425514

2

919

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • frkdjäspoieräa

      siis miks vitussa luulet et joku haluu idioottipolttareista jotain höpöhöpöä....polttarit nyt vaan on perseestä!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • olisitte vaan silti

      voineet pakottaa sen myymään niitä dildoja, kuitenkin järjestysrahat ja kaikki siitä kiinni.ö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      89
      2411
    2. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      137
      2157
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      2028
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      168
      1521
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1257
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      193
      878
    7. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      876
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      846
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      449
      786
    10. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      50
      635
    Aihe