Onks

saman tyyppinen paikka kun Sharm El Sheik vai tyyppiä Luxor?Hurghada ja El Gouna vielä käymättä.
1128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sharm on pienempi ja kalliimpi paikka, hurghada on paljon edullisempi , siellä on todella paljon englantilaisia just nytten ja saksalaisia. kauppoja enemmin ja halvempaa. ravintolassa syöminen on 30%halvempaa kun sharmissa.
ja on todella erillainen kun luxor tai el gouna. jos haluaat lisää tietoja niin voin auttaa jos haluuatte vuokrata mieluimmin asunnon tai saada hyvät hinnat paikallisilta retkiä[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hurghada kirjoitti:

saman tyyppinen paikka kun Sharm El Sheik vai tyyppiä Luxor?Hurghada ja El Gouna vielä käymättä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu