Onko teiän mielestä tytöt, tärkeää että poika tuoksuu hyvällä?. Jos on niin minkälainen tuoksu pitäis olla? esim. miehinen tuoksu? (eli hiki x), joku tavallinen axe dödö? vai kentien joku kukkais tuoksu?
Onko pojan tuoksu tärkeä?
8
686
Vastaukset
Ei me voida sinun tuoksuja valita. Kaikki tytöt tykkää eri tuoksuista.
Mene ja valitse se mistä SINÄ pidät.
PS: Hien hajusta ei pidä kukaan.- axe<3
axe
- The_Browser
Eikös ne miehen/naisen omat feromonit (hiessä) herätä sen biologisen kiinnostuksen ;)
- paula123
No semmonen söpö barbie kukkaistuoksu olis kiva...
- grdhdh
Kiitti vastauksista, ite käytän axee :D. Mun yks kaveri tuoksuu aina tosi miehekkäälle, se käy kerran viikos suihkus, ei käytä mitään dödöjä, ja tykkää kaivella persettä ja nenää tunneilla xD...tyttöken unelma poika.
- tyttö____
Ei kukaan tyttö halua että poika haisee hielle. Se on jotain niin kuvottavaa. Just joku axe. Käytät sitä mistä ite tykkäät, kunhan et haise paskalle.
- mmmmmhh
Ei sillä ole väliä käyttääkö poika tuoksuja vai ei, kunhan käyttää deodoranttia eikä haise pahalle! :)
- Anonyymi
Mikä pojan/miehen miehen mielestä tuoksuu hyvälle voi muiden mielestä olla liikaa. Hajuttomia dödöjä saa ainakin apteekista. Silloin mies tuoksuu seksikkäälle omalle itselleen jos on tuoksuakseen. Monet mamu/romanit yrittää peittää lihapullahikeään jollain muka trendikkäällä calvin kleinillään. Ei toimi. Kun käy suihkussa vähintään joka toinen päivä ja pesee kunnolla alapäänsä ja kainalonsa niin se riittää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877