Tamponi!

Mikä on teidän mielestänne paras tamponi merkki? Asettimella vai ilman? Käytättekö miniä, normalia, superia jne?
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ite käytän rainbow merkkiä ja asettimella.. ja normal kokoa.

Äänestä

En nyt parhaasta osaa sanoa, mutta itse käytän Tampaxin asettimellisia super tai normal.

Äänestä

ob on paras! käytän miniä, normalia ja superia :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TyTTÖÖ93 kirjoitti:

Mikä on teidän mielestänne paras tamponi merkki? Asettimella vai ilman? Käytättekö miniä, normalia, superia jne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu