Pakko kait myöntää että Kimin olemus oli huippuluokkaa Jyväskylässä ja ajotaidoista sai kunnon kuvan.
Itse en ole pitänyt Kimiä kovin kummosena kuskina, mutta pakko se on todeta että muutaman sanan Kimin kanssa vaihtaneena ennen Killeri II:sta ajatukset meni uusiksi.
Sääliksi vaan kävi, kun katto millasta örveltäjää Kimin ympärillä liikku, kun olis pitäny keskittyä Killerin erikoiskokeelle. Kaikki muut kuskit sai rauhassa tehdä valmisteluja, Kimin ympärillä kuhisi kun muurahaispesässä. Ei se ole ihme että otti kaidekosketuksen välittömästi startin jälkeen.
No eipä mitään, ehkä siihen tottuu sitten. Mutta paremmin paikalla nähneenä sen ymmärtää miksei Kimi aina vastaa kaikkien idioottitoimittajien haastatteluihin.
Kimi rallissa
Kimittäjä_
1
206
Vastaukset
- Osaa ajaa
Formulaa ja rallia harva pystyy samaan, Hyvä Kimi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2102793
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1252659En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.771743Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2331305Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va631288- 471098
- 991001
- 108841
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka6823- 46823