Lehdessä oli Arean matkailumainos Azoreille. Hinta oli 759 euroa ja mainoksessa kerrottiin hintaan sisältyvän lennot, hotelli aamiaisella, Hispanian opaspalevelut ja lisämaksusta retkiä.
Samaa tarjoaa itse Hispania lähes 200 euroa halvemmalla.
Mainoksessa ei mainittu kohdepaikan hotellia.
Vertailkaa matkatoimistojen hintoja ja tarjouksia !!!
Vedättääkö matkatoimisto Area?
Timppa TK
1
790
Vastaukset 1
Hispanian normaalihintaiset matkat ovat vähintään luokkaa 759 e/vk tai kalliimpia. Sitä halvemmat hinnat ovat tarjoushintoja. Hispania myy omilla sivuillaan pakettia Vale do Navioon hinnalla 499 e, joka on myös tarjoushinta. Vale do Navio on uusi hotelli Capelasissa São Miguelin pohjoisrannikolla.
Hispanian sivulla on myytävänä matkoja tarjoushinnalla São Miguelille, mikä tarkoittanee määrittelemätöntä majoitusta todennäköisesti Ponta Delgadassa. Viikon pakettihinta on alimmillaan 599 e.
Matka-Atlas myy omaa kevyttuotantoa (lento ja hotelli) Azoreille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1801452
- 851293
- 1041038
- 48869
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40753Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83636Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7636Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30566Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.89553Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44542