Facebook kavereita?

Moi!

Oon kohtuu uusi käyttäjä facebookissa ja olisi kiva saada enemmän kavereita sinne:)

En siis oikein muuta hae kuin vaan sinne uusia frendejä.
Jos ei liikaa löydy kavereita niin vastaile.
3320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Anna yhteystiedot ni lisään sut :)

Äänestä

Ei itseltänikään liikaa löydy noita facebook kavereita, joten jos kiinnostaa niin anna yhteystietosi... :) Oon 25-vuotias nainen.

Äänestä

Pistä osoite tulemaan.Kavereita ei ole koskaan liikaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hoppari. kirjoitti:

Moi!

Oon kohtuu uusi käyttäjä facebookissa ja olisi kiva saada enemmän kavereita sinne:)

En siis oikein muuta hae kuin vaan sinne uusia frendejä.
Jos ei liikaa löydy kavereita niin vastaile.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu