9.11.2009

uusi levy..

Reality Killed the Video Star-levy julkaistaan 9. marraskuuta. Ensimmäinen single on Bodies... vaikka se on kyllä aiemmin sanonut, ettei aio julkaista sitä singlenä eikä edes albumilla...

8

556

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • T.V

      Kerro mistä luit ton? :D

    • ei pitänyt

      alunperin tulla singleä (mikä on vaan hyvä, se viittaa siihen, että levyllä on vielä paljon parempiakin kappaleita) mutta tuottaja Trevor Horn oli "kiillottanut" sitä ja ne oli sitten todenneet, että mikä ettei, otetaanpa tää ensimmäiseks sinkuks. Video kuvataan tänään Los Angelesin erämaassa. Kyl mä luulen, että sen saa kuunnella siellä sen sivuilla jo ennen virallista julkasupäivää. Ainakin Trippingiä sai aikoinaan kuunnella jo jotain kuukautta ennen.

      • T.V

        Jaa jaa mielenkiintoista.


      • T.V
        T.V kirjoitti:

        Jaa jaa mielenkiintoista.

        Albumi saisi tulla aikaisemmin, kuin marraskuussa. Tietty levy-yhtiö ja Robbie Williams ovat katsoneet sen heille parhaaksi ajankohdaksi. Onhan joulukin aika lähellä.


      • mukavalla tavalla
        T.V kirjoitti:

        Albumi saisi tulla aikaisemmin, kuin marraskuussa. Tietty levy-yhtiö ja Robbie Williams ovat katsoneet sen heille parhaaksi ajankohdaksi. Onhan joulukin aika lähellä.

        sussiunakkoon kun vaan nyt rahapussi kestäisi kaiken tämän.
        Olin Madonnan konsertissa ja sinne meni kaikki rahat.
        Rahaa painetaan koko ajan lisää, ei sen puoleen.

        Toivottavasti Rob ei ihan heti lähde kiertueelle tänne, sillä rahan kehrääminen vie taas aikaa.


      • se tuntuu
        T.V kirjoitti:

        Albumi saisi tulla aikaisemmin, kuin marraskuussa. Tietty levy-yhtiö ja Robbie Williams ovat katsoneet sen heille parhaaksi ajankohdaksi. Onhan joulukin aika lähellä.

        tyhmältä, mutta veikkaan, että levyn toinen sinkku on mahtiballadi, jota yritetään saada joulun listaykköseksi. Englantilaisilla on joku pakkomielle joulun listaykkösestä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      111
      5237
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      49
      3392
    3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      91
      3224
    4. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      40
      2926
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1847
    6. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      41
      1580
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      127
      1555
    8. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      31
      1436
    9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      130
      1234
    10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1149
    Aihe