Pieni vinkki..

Ainakin Espoon Tarjoustalo mainostaa että myy HP5:sen 26,90€ eli aika paljon halvemmalla kuin kirjakaupat.. Niillä oli mainos jossain lehdessä niin ajattelin vaan antaa pienen vinkin :D
1240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos on oikee FANI, niin sillon ei hinnan pitäis merkitä... Toisaalta oon hiukan jäävi sanomaan tosta, "Mistä ostat Potteris aamu seittemältä" juttuun, kun oon varannu kirjan jo n. pari kuukautta sitten, jotta saisin sen varmasti...

Huomisen jälkeen varmaan saadaan taas odottaa jonkun aikaa suomen kielistä kuutosta...
Tulispa se sitten taas edes suhteellisen äkkiä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dumbledore :D kirjoitti:

Ainakin Espoon Tarjoustalo mainostaa että myy HP5:sen 26,90€ eli aika paljon halvemmalla kuin kirjakaupat.. Niillä oli mainos jossain lehdessä niin ajattelin vaan antaa pienen vinkin :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu