Kumpi parempi? Onko inkassa paikallisia tuotteita enempi,lihatiskiä ym??
inka vs lidl
5
1037
Vastaukset
- carrefour on hyvä myös
Niitä kun pilvin pimein Hanian rannikolla.Itse suosin Inkaa ja isoimmissa on lihatiski.
- Pave.
Itse suosin mieluummin paikallisia kauppoja lomaillessakin, tosin enpä ole täällä suomessakaan mennyt natsi-siwaan niin miksi sitten lomalla?
- olli 5
Pave. kirjoitti:
Itse suosin mieluummin paikallisia kauppoja lomaillessakin, tosin enpä ole täällä suomessakaan mennyt natsi-siwaan niin miksi sitten lomalla?
kun joku kysyy itseään kiinnostavasta asiasta niin sit jotkut alkavat kyseenalaistaa sitä.Kuten tässä keskustelussa.Joku kyssyy inka vs lidl niin vastataan ettei ole koskaan käyny,sillon ei kannattas edes koko keskusteluun osallistua.
lampaalla oli lihatiskissä pää nyljettynä kiinni ruhossa ja silmät auki. hyi......................
Jos tarkoitat Daratson kylän Inkaa ja tien toisella puolella olevaa Lidliä, niin mielestäni Inka on ehdottomasti parempi vaihtoehto. Siellä on hyvät palvelutiskit (lihat, leikkeleet, juustot), tuoreet vihannekset ja hedelmät, leipähylly, runsas juomavalikoima jne. Kävimme myös Lidlissä, sieltä haimme kotiin Lidlin omaa, mainiota Noble Cherry -kirsikkalikööriä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61103