Selitystä ja vähän äkkiä!

Tämä teidän uudistuksenne on ihan susi. Koko ajan pitää naputtaa viestin esitystapaa. Ennen sentään riitti se, että kun kerran napautti viestipuunäkymää, niin siinä se oli. Nyt joutuu joka kerta valitsemaan sen uudestaan, kun vaihtaa ketjusta toiseen. Kenen idea tämä mahtoi olla? Syyllinen esiin!!!
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miksi ette vastaa tällä palstalla tai mitenkään muutenkaan näihin kysymyksiin. Pelkkää typerää tiedotusta, josta ei ole mitään hyötyä.

Korjatkaa nyt se viestinäkymä edes!!!!!!!!!!!!!!!! ettei joka ketjussa sitä tarvitse uudelleen naputtaa. Saamatonta touhua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kössönöm kirjoitti:

Tämä teidän uudistuksenne on ihan susi. Koko ajan pitää naputtaa viestin esitystapaa. Ennen sentään riitti se, että kun kerran napautti viestipuunäkymää, niin siinä se oli. Nyt joutuu joka kerta valitsemaan sen uudestaan, kun vaihtaa ketjusta toiseen. Kenen idea tämä mahtoi olla? Syyllinen esiin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu