ISLAMILAINEN JIHAD ISKEE VIELÄ

5403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hassan Nazrallah Rules OK.

Äänestä

rävähtää sotankylän kentällä

Äänestä
  • tieto sotankyllästä, iskemme nummelaan

    Äänestä

  • onpi kirjoitti:

    tieto sotankyllästä, iskemme nummelaan

    Olette päässeet kirjoituksillanne Suojelupoliisin tarkkailuun, jossa ip-osoitteenne ja taustanne selvitetään ja tämän perusteella ratkaistaan, millä tasolla ja kuinka intensiivisesti toimienne tarkkailua on syytä jatkaa.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


EUROOPASSA kirjoitti:

http://www.monstersandcritics.com/news/europe/news/article_1494871.php/Suspect-Sauerland-cell-planned-attack-on-German-airports

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu