Lokakuulla

Ryanairilla. Ehdotatko jotain edullista hotellia lähellä kenttää ja kaupungin nähtävyyksiä. Tarkoitus olisi tehdä päiväretkiä Bergamosta käsin Comolle tai Venetsiaan. Vain hotelli Bergamosta on vielä varaamatta. Kovin paljon ei viitsisi maksaa yön nukkumisesta.
2307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • taivu tuo italian kieli. Ts. en osaa sitä yhtään. Pitäis olla enkuksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bergamoon kirjoitti:

Ryanairilla. Ehdotatko jotain edullista hotellia lähellä kenttää ja kaupungin nähtävyyksiä. Tarkoitus olisi tehdä päiväretkiä Bergamosta käsin Comolle tai Venetsiaan. Vain hotelli Bergamosta on vielä varaamatta. Kovin paljon ei viitsisi maksaa yön nukkumisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu