Tuija Brax

3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"tuomioistuimia rasittaa ensi vuonna eritoten WinCapita -oikeudenkäynti, joka tulee oikeusministerin mukaan hyvin kalliiksi."

Mienkiintoista. Kohta heiluu häkin ovet.

Äänestä
  • antaa heilua. 8000 jäsentä on iso määrä kopittaa.

    Äänestä

  • Judge Dregg kirjoitti:

    antaa heilua. 8000 jäsentä on iso määrä kopittaa.

    Tänä vuonna ja sitten tämä pastan jutut voidaan Uralin siirtää uskonto paljoille

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cluso627. kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1719242
tää muuten Uralin kuulu tänne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu