1.9. hotelli Vladislav!

Oisko ketään lähdössä 1.9. kultahietikolle hotelli vladislaviin? :) oishan se kiva jos sielä olis muitaki suomalaisia! Niin ja tosiaan kai sielä vielä tuohon aikaan jonkinlaista yöelämää on? Ja syyskuussa näyttää olevan vielä tarpeeks lämmintä, keskilämpötila 26 astetta :) Siskon kanssa ollaan reissuun lähdössä mut vielä ei kyllä matkaa ole varattu.
3996
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sesonkiaika on ohi joten hotellihuoneista on tarjontaa. Mutta älkää missään nimessä menkö Vladislaviin, torakkalinnaan!

Äänestä
  • empä usko että sielä hotellissa tulee muutenkaan paljoa aikaa vietettyä.. :) kai vielä siihen aikaan lämmintä riittää? onko kaikkien kokemukset vladislav hotellista huonoja? :D

    Äänestä

  • caroo kirjoitti:

    empä usko että sielä hotellissa tulee muutenkaan paljoa aikaa vietettyä.. :) kai vielä siihen aikaan lämmintä riittää? onko kaikkien kokemukset vladislav hotellista huonoja? :D

    Itse olen tulossa kaverin kanssa kyseiseen hotelliin 2.9. Ei olla kumpikaan käyty aikaisemmin, mutta keskusteluja löytyy kyllä ihan puolesta ja vastaan tasapuolisesti, toisten mielestä on ollut juuri sopiva hotelli. Ja sitä paitsi tuntuu, että niitä torakoita on joka hotellissa, joten siitäpähän näkee, hyviä bileitä ainakin on lupailtu ;D ja ei varmasti tule suurinta osaa ajasta vietettyä edes huoneissa, joten eikun odottamaan lähtöpäivää! :D :D Toivottavasti tavataan muitakin suomalaisia paikan päällä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


caroo kirjoitti:

Oisko ketään lähdössä 1.9. kultahietikolle hotelli vladislaviin? :) oishan se kiva jos sielä olis muitaki suomalaisia! Niin ja tosiaan kai sielä vielä tuohon aikaan jonkinlaista yöelämää on? Ja syyskuussa näyttää olevan vielä tarpeeks lämmintä, keskilämpötila 26 astetta :) Siskon kanssa ollaan reissuun lähdössä mut vielä ei kyllä matkaa ole varattu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu