Tankojuopot

Tipiksellä.Kissat häviää kuulemma tontilta helposti,pikkulinnut lauloi...voi ..kele!!!Ps karman laki iskee kun eläimeen kosket¤
3310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tänne..kalja kourassa,pyöräkin mukana.Aika mutkilla tie,onneksi ei ojaan.Ai eikö se ollutkaan tandem,missäs se apukuski on?Ai niin,sammu!!hö!Itse,kalalle ,jos pääsen??? Kertoi tänään mies,ehkä joskus takaisin,kissat on kivoja,ainakin vieraalla maalla.

Äänestä

Kaikilla on aikansa ja kaikilla on paikkansa,sitten kun aika on tullut.

Äänestä
  • on,karma on karma...ja paha saa palkkansa,onneksi....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertoo kaiken kirjoitti:

Tipiksellä.Kissat häviää kuulemma tontilta helposti,pikkulinnut lauloi...voi ..kele!!!Ps karman laki iskee kun eläimeen kosket¤

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu