Apua

Mul on simssis tällänen ongelma, äiti sai alien vauvan ja se ei kasva ikinä oon oottanu jo kolme päivää. Toissa päivänä huomasin että ikääntyminen on pois päältä ,mutta nyt äiti vanhenee mut vauva pysyy kokoajan vauvana.
284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

bugi tai sitten joki koodia voi aiheuttaan ton tai hack

Äänestä

Muuta perhe uuteen taloon. Se auttaa yleensä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yks tyyppi kirjoitti:

Mul on simssis tällänen ongelma, äiti sai alien vauvan ja se ei kasva ikinä oon oottanu jo kolme päivää. Toissa päivänä huomasin että ikääntyminen on pois päältä ,mutta nyt äiti vanhenee mut vauva pysyy kokoajan vauvana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu