Kavereita Turusta!? :)

Googolplexian

Turussa oon asunu nyt jonkun aikaa, mutta ei ole löytynyt oikein sellaisia kavereita vielä kenen kanssa haluaisi hengailla (tai kaveriporukkaa!!). Melkeenpä kaikki kaverit asuu Oulussa, mistä tänne Turkuun olen muuttanut.

Oon ens kuussa 22v täyttävä jätkä. Ajattelin kokeilla millasta porukkaa tälläi vois löytyy. Eli siis kavereiksi ettisin tyttöi ja jätkiä kumpiakin!
Muuta ei ole väliä iällä tai muullakaan kunhan vain juttuun tullaan hyvin. Ja kavereitahan ei ole koskaan liikaa, joten kaikki vois ilmotella jos vois kiinnostaa hengailla tälläsen jätkän kans :D

Oon tällänen vähän hevarin tyylinen ite, mutta eipä sillä mitään väliä mitä musaa esimerkiksi kuuntelet.

Ja kerrottakoon tähän nyt kuitenkin että olen kihloissa. Että todellakin ihan "vain" kavereita etsiskelen :) Enkä mikään homo ole todellakaan, jos joku ihan vaikka vittuillessaan sellaista aikoo kysyä..

Tässä jotain mistä olen kiinnostunut; Musiikki, kuvaus, dataus, urheilu, partyt, autot, leffat, hengailu, kaikenlainen huumori....

Naamakirjasta ja galleriasta (Googolplexian) löytyy nicki ja jos vaikka nyt ilmottelisitte itestänne kaikki Turussa asuvat ihmiset ;D

Mailia voi nakata [email protected] tai vaikka galtsussa laittaa viestii...meseäki käytän mut siihen eri osote.

Toivon että tulisi mahd. paljo yhteydenottoja monenlaisilta ihmisiltä ja mahd. pian jo!! :)

Että näin...

1

583

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • stone89

      Moi!

      Mikäs on sun naamakirjan nikki, se tieto auttais? :D mä voisin tutustua suhun. Oon 20 v tyttö turun seudulta. Ja seurustelen myös eli en itsekään etsi muuta ku ihan vilpitöntä seuraa vaan:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2768
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2611
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      30
      2128
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      1907
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      1885
    6. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      34
      1597
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      935
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      111
      857
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      839
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      37
      814
    Aihe