taxin jonotus

Hei sinä "tukeva" nainen Oleksilla,ensimmäinen tuleva taksi ei ole sinun. Itse odotimme taksia n. puoli tuntia jonka aikana sinä tulit ja oletit sen olevan sinun. Onneksi tajusit lentää takaisen luolaasi ja olla hiljaa. Kiitos siitä.
2421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oli vaan maailman ihanin mies....hmmmmmm...aiku ois saanu pulloon.

Äänestä

välejä kiristää ja kuumentaa, kuin taksin jonotus...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies1234 kirjoitti:

Hei sinä "tukeva" nainen Oleksilla,ensimmäinen tuleva taksi ei ole sinun. Itse odotimme taksia n. puoli tuntia jonka aikana sinä tulit ja oletit sen olevan sinun. Onneksi tajusit lentää takaisen luolaasi ja olla hiljaa. Kiitos siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu