Eräässä leffassa oli joku kohta missä eräs mies tokaisi toiselle jostain kolmannesta osapuolesta. "Hän hymyili kuin nukkuva Skeintologi!" :-)
Ha-ha haaaaa!
...ttu, että tipahdin!
3
390
Vastaukset
- HubaHubahuba
Varmaan tämän takia...
http://en.wikipedia.org/wiki/Scientology_as_a_business- Vitsiä pukkaa.
Miten se olikaan se hullu kun kirveensä kaivoon heitti? Skientologiversio siitä lienee seuraava: No kuuluuhan sen kirveen sielä kaivossa olla mielummin kuin käytössä.
Jos ei skientot ymmärtäny, niin halusin tällä sanoa teidän puolustukseksi että ettehän te voi myöntää että teillä on mennyt elämänne täysin pieleen. Loppu elämänne maksatte noita kurssimaksujanne.
Kukaan skeintologi ei ole selvinnyt veloistaan koskaan!!!! - Pysyn kaukana
Vitsiä pukkaa. kirjoitti:
Miten se olikaan se hullu kun kirveensä kaivoon heitti? Skientologiversio siitä lienee seuraava: No kuuluuhan sen kirveen sielä kaivossa olla mielummin kuin käytössä.
Jos ei skientot ymmärtäny, niin halusin tällä sanoa teidän puolustukseksi että ettehän te voi myöntää että teillä on mennyt elämänne täysin pieleen. Loppu elämänne maksatte noita kurssimaksujanne.
Kukaan skeintologi ei ole selvinnyt veloistaan koskaan!!!!http://www.xenu.net/archive/personal_story/cheryl_s/cheryl15.html
"We all wanted that better civilization, the one without war, crime and insanity. Many of us were willing to give everything we had to achieve it. We reached for the stars. But all we got was snake oil."
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2546321Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.1305256KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa184381Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1723218Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123111Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1872674Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,872571IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-92103Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1821746- 461699