Japaninpystykorvanpentuja?

kenelläkään syntynyt japaninpystykorvanpentuja? tai syntymässä? Avopuolison kanssa olisimme ottamassa pientä japsi pentua :)
4300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että pentuvälitys löytynee rotuyhdistyksen kotisivuilta ja sieltä löytyy varmasti myös kasvattajia ja pentuvälitys

Äänestä
  • asia on tsekattu jo mutta ihan muuten vain tännekin laitoin

    Äänestä

  • tiedän sen kirjoitti:

    asia on tsekattu jo mutta ihan muuten vain tännekin laitoin

    Snowtime´s kennelillä on vielä 1 urospentu varattavissa.
    Luovutus viikolla 36 ja pentueen sijainti Savonlinnassa.
    Googleta "Snowtime" jos kiinnostus heräsi.

    Äänestä

  • Jonituys kirjoitti:

    Snowtime´s kennelillä on vielä 1 urospentu varattavissa.
    Luovutus viikolla 36 ja pentueen sijainti Savonlinnassa.
    Googleta "Snowtime" jos kiinnostus heräsi.

    kiitos vinkistä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JP kirjoitti:

kenelläkään syntynyt japaninpystykorvanpentuja? tai syntymässä? Avopuolison kanssa olisimme ottamassa pientä japsi pentua :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu