...olla perseestä, vähän semmonen fiilis. Flash nykii, koneen tuulettimet huutaa ja selain jumii. Eipä tule sellainen fiilis että nyt on käytössä monien tämmösten palstojen ylistämä superkäyttis.
Paska ja hidas viruksilla höystetty (kuten täällä monesti mainostetaan) Windows XP vain toimii nopeammin ja vakaammin.
Ikävä homma. No, olihan tämä ilmainen, maksaa tästä ei olisi kyllä viittinytkään.
Paska ja hidas viruksilla höystetty (kuten täällä monesti mainostetaan) Windows XP vain toimii nopeammin ja vakaammin.
Ikävä homma. No, olihan tämä ilmainen, maksaa tästä ei olisi kyllä viittinytkään.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...samalta kun ajaisi autoa käsijarru päällä. Minne ihmeeseen ne tehot hupenee, miksi tuuletin huutaa kuin olisi jokin raskas prosessi päällä... vai onko tämä Ubuntu se yksi iso ja raskas prosessi?
"No, olihan tämä ilmainen, maksaa tästä ei olisi kyllä viittinytkään."
Tämä oli pirun hyvä!
...sinut tunnistettiin heti. Hyi, hyi...tuhma poika!
...nyt asialla, pitäs kai rekisteröityä tänne oikein nimimerkillä ettei mee sekaisin. Pentti tuskin oikeasti kokeilee Ubuntua, ite kirjoitan tätäkin viestiä sillä. Tää ei vaan kaikilta osin pelitä kuten XP. Syitä lienee monia mutta lopputuloksia yksi.
Vainoharhaiset hihhulit näkevät palstalla pelkkää Penttiä
...nyt screenshotti jota vähän editoint GIMPillä:
http://www.aijaa.com/v.php?i=4693342.jpg
flash nykii... hahaha, sekin olisi edistystä. Mutta kun monet flashit ei toimi edes sitäkään vähää.