Sovituskopissa osa kaksi

tsoik

Mä olin odottanu jo pitkään, että joku tulis viereiseen sovituskoppiin. Mä olin kaivanu kyrpäni esiin ja runkkasin sitä edes takasin. Sitten verho heilahti ja tummatukkanen juuri teini-iän ylittäny nainen tuli sisään. Mä tuijotin sitä pienestä raosta, joka oli mun silmien korkeudella. Kyrvän korkeudella oli toinen, mutta sitä mä en vielä käyttäny.

Näinen ripustaa sovitettavan hameen naulakkoon ja riisuu päällysvaatteensa. Sillä on päällä valkoset, samaa sävyä olevat alusvaatteet. Pikkuhousut on ehkä liian pienet, sillä sen persvako näkyy.

Mä kovennan tahtia. Nainen kumartuu pukemaan hametta päällensä. Sitten se tapahtuu. Mä työnnään kyrvän nopeesti alimmaiseen reikään ja annan tulla. Sperma lentää suoraan maaliinsa, siihen persvakoon. Nainen säpsähtää.

Mä vedän kyrvän nopeesti alimmasta reiästä. Ja katson ylimmäisestä kuinka se nainen katselee hämmästyneenä ympärilleen. Kaapii kädellään persvakoa ja kattoo mun spermaani. Se ei oikein tiä mitä sen pitäis ajatella. Se katselee nolosti ympärilleen ja kaivaa käsilaukusta paperin jolla pyyhkii itseään.

Ylintä rakoa se ei huomaa, koska se on niin pieni ja tiiliisti saumakohdassa. Alemman raon se huomaa, mutta ei näe mitään, koska mun puolella on niin pimeetä. Sit se miettii hetken ja jatkaa sovitusta.

Myöhemmin mä nään sen naisen ostoskeskuksen kahvilassa kaverinsa kanssa. Se esittelee uutta mekkoaan, minkä se on ostanu. Sen housut on niin kireet, että sen persvako näkyy. Pikkuhousutkin näkyy ja niissä oleva tahra.

3

8245

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • naurataa

      Vittu noin tosiaan se VARMAAN tapahtui.

    • psykiatrisi Kalle

      Niuvanniemestä. Perkele sentään Pertti mehän sovittiin että ton touhun täytyy loppua, ennenkuin pääset vapaaksi

      • spermaperse

        Sinun spermat ne sitten oli ihmettelinkin asiaa ...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      126
      6410
    2. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      71
      6243
    3. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      376
      6205
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      4002
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      148
      2425
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2365
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      131
      1466
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      13
      1329
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      187
      1138
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      64
      970
    Aihe