Vladislav hotelli

Osaako kukaan sanoa, että onko Vladislavissa syyskuussa yhtä paha meno kuin ilmeisesti keskikesällä? Meteliä ja musiikkia kestää kyllä, mutta joidenkin kertomukset tuosta hotellista on kuulostanut aika karmivalta. Eli jos joku tietäsi syyskuun meiningistä siellä, voisiko kertoa. Kiitos.
1562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

puolelta saa huoneen,kadunpuolelta vai sisäpihan.Ainakin meillä oli pelko pyllyssä kun olimme edellisenä kesänä olleet ylempänä hotellissa ja kun kävelimme kyselemäsi hotellin edessä usein silloin nauroimme vaimoni kanssa että tuossa hotellissa jos oltais,ei uni taitas silmään tulla:)Äläpä mitä,seuraavana v. kahdenviikon äkkilähtö ja juuri tuohon hotelliin!Mutta,mutta,onneksi saimme sisäpihanpuolelta huoneen,eikä melukadun,ja kyllä tuo 2vk meni mukavasti,Ja lomamme meni juuri syyskuun puolelle.No onnea ja hyvää lomaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Osaako kukaan sanoa, että onko Vladislavissa syyskuussa yhtä paha meno kuin ilmeisesti keskikesällä? Meteliä ja musiikkia kestää kyllä, mutta joidenkin kertomukset tuosta hotellista on kuulostanut aika karmivalta. Eli jos joku tietäsi syyskuun meiningistä siellä, voisiko kertoa. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu