Hei! Hakekaas nyt kaikki piristystä päivään, ja käykää Toyota-palstalla lukemassa kuinka tojomiehet koettaa löytää perusteita tojon omistamiselle! Aivan mahtava palsta - pyyhin tässä vieläkin vettä silmistäni! Kyllä elämässä pitää huumoria olla!
Lukekaa!
Naurava kulkuri
41114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kieltämättä sieltä saa välillä hyvät naurut näistä provoista. Miten voikaan tylsimmäksi haukuttu merkki herättää noin paljon tunteita? Suurin osa näistä provoajista ei omista Toyotaa, vaan heille on sanottu, että se on huono auto ja nyt he levittävät sanaa eteenpäin kuin korkeinta totuutta vailla omakohtaisia kokemuksia. Älä kuitenkaan vieraile Honda-palstalla lukemassa Type-R-juttuja, ettet vaan kuolisi nauruun.
Heh! Jepjep muutaman kerran huumorin kliimaksi on saavutettu molemmilla palstoilla(Honda ja Toyota) kiistelyssä siitä kumpi on tykimpi TypeR vai T-Sport!
mitäpä sitten ?
Ei minun ainakaan tarvi sitä perustella.
Mutta ainahan voi vilkasta vaikka Saksan tiepalvelun tai katsastusviraston vikatilastoja eri automerkeistä.