Keittiöremppa

Pitäis uusia keittiön kaappien ovet. Onko kellään kokemuksia Deco Keittiöt -nimisestä firmasta?

Olisko vinkkejä tai suosituksia, minkä firman puoleen kannattaisi kääntyä? Ja aion tilata ovet asennettuna, ei ole yh-äipällä aikaa remonttihommiin ja kätevämmin käy ostamalla.

T: Piiuliina
11611
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mistäpäin Suomea olet mutta meille tuli uudet ovet K-raudasta (Espoon keskus). Myyjä kävi kotona ottamassa mitat, kävimme paikanpäällä valitsemassa ovimallin ja 3 viikon kuluttua tulivat ovet kotiin. Asentaja saapui seuraavana päivänä töihin lähtiessäni ja kotiin saapuessa oli ovet vaihdettu, vanhat hävinneet eikä sanomista ole löytynyt. Oli mielestäni helppo ja nopea tapa, voin suositella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_46017 kirjoitti:

Pitäis uusia keittiön kaappien ovet. Onko kellään kokemuksia Deco Keittiöt -nimisestä firmasta?

Olisko vinkkejä tai suosituksia, minkä firman puoleen kannattaisi kääntyä? Ja aion tilata ovet asennettuna, ei ole yh-äipällä aikaa remonttihommiin ja kätevämmin käy ostamalla.

T: Piiuliina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu