Ovatko

..raiskaajapelaajat vielä kiinni, vai onko vapautettu? Asiaa voi pitää laillisesti esillä niin kauan kunnes poliisi suostuu kommentoimaan?
9471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ja jos tilanne ei ole tiedossa, niin pidän jokaista tummaihoista raiskaajana jonka näen Lpr:ssa.

Äänestä

riittää. Ainakin yksi on ja pysyy edelleen vangittuna. Muiden kohtalosta en tiedä. Voivat olla jo vapaalla, mutta asia ei ole loppuun käsitelty heidänkään osaltaan.

Äänestä
  • Milloinhan olisi joku muu päässyt vapaalle jos kaikkia syytetään samasta rikoksesta ja samaa tuomiota haetaan?Tietysti vasikat on erikseen!Nehän saa aina pienemmän tuomion!

    Äänestä

Onko se poika päässyt jo sairaalasta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rajaritareiden.. kirjoitti:

..raiskaajapelaajat vielä kiinni, vai onko vapautettu? Asiaa voi pitää laillisesti esillä niin kauan kunnes poliisi suostuu kommentoimaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu