Halooooo, onko siellä ketään?

Laittakaas nyt kiltisti kuntoon tuo hommeli, että rekattuna ei aina tarvitsisi valita uudestaan esitystavaksi viestipuuta, kun ketjua vaihtaa.
ONKO SE LIIAN VAIKEAA?
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ne vaan jostain syystä sitä korjaa. En tajua miksi.

Äänestä
  • havainneeni saman ongelmanja että ko. asia olisi korjaamisen arvoinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Laittakaas nyt kiltisti kuntoon tuo hommeli, että rekattuna ei aina tarvitsisi valita uudestaan esitystavaksi viestipuuta, kun ketjua vaihtaa.
ONKO SE LIIAN VAIKEAA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu