Käly kävi...

ja kohta saattaa käydä kärykin. :D

3 kpl "Partagas Coronas Senior" Kuubalaista toi hänen miehensä
mulle tuliaisiksi, taidan illan tullen saunan jälkeen mennä ja
vetäytyä polttelemaan tuota ja ajattelemaan sinisiä ja
kauniita ajatuksia. :-i
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sulla:)) Noi tuliaiset ovat aina tervetulleita;)) Minäkin käryttelen taas tuliaisia, kylläkin huokeampia kuin noi sun, ja ei lainkaan sikareita.

Äänestä
  • Vois joo käydä kalliiksi, jos cubalaisia alkaisi joka päivä polttelemaan. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jere-lahti kirjoitti:

ja kohta saattaa käydä kärykin. :D

3 kpl "Partagas Coronas Senior" Kuubalaista toi hänen miehensä
mulle tuliaisiksi, taidan illan tullen saunan jälkeen mennä ja
vetäytyä polttelemaan tuota ja ajattelemaan sinisiä ja
kauniita ajatuksia. :-i

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu