nyky-taide on kuollut....

malevitz teki mustan neliön jo ajat sitten mut nyt vois tehdä mustan aukon....et nykytaide nousee......siis aukkoja on naisella ja värejä voi vaihdella tuhansia jopa....eli vaihtelu virkistää kun aukkoon sukeltaa.....siitä vaan uppoovaan laivaan ja sit ihmetellään miks estonia uppos........comeen meneekö ees yhtään jakeluun...FUCK!!
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

I love you!

Äänestä
  • Sometimes all stupid people are in power....and art in Finland is now like how
    you say mouses are on the table.....but soon real CAT show where it is mouses place.....under table..........Tiger in Asia and Lion in Savanni is free also fuck....
    and black panthor everybody in black africa gives his power....when you see
    that big cat eyes in night time......all good to you day......my hero!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alien-man-fuck-bitcheeee kirjoitti:

malevitz teki mustan neliön jo ajat sitten mut nyt vois tehdä mustan aukon....et nykytaide nousee......siis aukkoja on naisella ja värejä voi vaihdella tuhansia jopa....eli vaihtelu virkistää kun aukkoon sukeltaa.....siitä vaan uppoovaan laivaan ja sit ihmetellään miks estonia uppos........comeen meneekö ees yhtään jakeluun...FUCK!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu