mua kiusataa siitä, et mun nimi on Noora..onx se teijän mielest kiva nimi?? se kiusaaminen on ärsyttävää!! auttakaa!!
mua kiusataa..
*Noora*
10920
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
miten helvetissä joku osaa kiusata tollasesta nimestä ....how is that possible
Ihmisen nimi lainkaan. Miten vanhemmat voi edes harkita tuollaisen nimen antamista lapselleen? :(
oo sä ny hiljaa...noora on hyvä nimi!
siis mä en nyt ymmärrä..?miten joku voi kuisata tost nimest..??järjetöntä..must noora on just tosi kiva nimi..=)
mun mielestä Noora on iha kiva nimi. minkä takii sellasen takii pitääs ruveta kiusaamaan.
ei tommosesta voi kiusata, se on hieno nimi!!!!!
>:(
No ei se kiusaus sun nimestä johdu, et vaan ole jollekin mieleen niin nimeä nyt on hyvä morkata, sille kun ei itse ole mitään voinut, eikä sitä pienen kiusauksen takia kannata mennäö muuttamaan.
Siis oikeesti,on kyllä tosi lapsellista jengii,kun kiusataan nimestä!!Noora on mun mielestä nätti nimi...!!!! Älä välitä niitten kommenteista,vaan anna samalla mitalla takasin!!
no höh.. eihän kukaan ole itse saanut päättää omia nimiään. jos joku tulee jotai sanoo ni sano että "mee valittaa mun vanhemmille, ne tän nimen mulle anto."
mua on kisausattu 1luokasta asti oon 5lk;:lla noora on tosi kiva nimi mun mielestä mun oma nimi on petra