Heippa!

Kyselisin tässä nyt sellaista, että kuinka aikaisin olette saaneet plussan testiin? Luin jostain sivuilta että jopa dpo8 on näkynyt testissä selvä plussa? Kiitoksia kaikille vastanneille! :)
2141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysymys= Siis tyhmä kun oon, niin mikä on tuo dpo?
Vastaus = Haamu tuli testissä menkkojen oletettuna eka päivänä ja parin
päivän päästä selkeä plussa :)

Äänestä
  • Tuo dpo:han tarkoittaa siis englanniksi days past ovulation, eli kuinka monta päivää oviksesta on kulunut :) Mulla siis kaiketi dpo3, kun ovis oli luultavasti(?) 21.8 !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

Kyselisin tässä nyt sellaista, että kuinka aikaisin olette saaneet plussan testiin? Luin jostain sivuilta että jopa dpo8 on näkynyt testissä selvä plussa? Kiitoksia kaikille vastanneille! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu