Onko henkilö täys mies vai jotain muuta?? hänellä ei ole omia lapsia.mamma vaan.ei taida tietää normaali perhe-elämästä muuta ku .osaa tarkastaa polkupyöränsä ja vaununsa ilmanpaineet. typerät lausunnot häneltäkin.= SDP
Paperiliiton
J...Ahonen?
4337
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Lapsettomuus on monelle kipeä asia eikä sen perusteella ihmistä voi arvostella.
jos on lestadiolainen. ei normaalit ihmiset pidä huonompana jos ei ole lapsia, päin vastoin. miten tuommoinen johtajan asemassa oleva mies kerkiäisi lapsia hoitaa.
Lapsettomia miehiä sanottiin " TUHKAMUNIKSI" ei ole tarkoitettu loukattavaksi. vaan on totta toinen puoli. paperityömiehet ei vaan ole ruudinkeksijöitä edes seppolassa.
Jouko on kuulemma ruotsin kuninkaa seuralaisena tampereella juuri nyt. Tampere on hieno työläiskaupunki ja kallekustaa on demari kuten jokkekin. hyvä meidän joukkue!!