Kävelijä

Kävelin tänään Kosken raitilla. Edelläni kävellyt mies pieraisi ainakin kahdesti. Ääni häiritsi minua pahasti ja ilmastonmuutos kehittyi taas huonompaan suuntaan.
6514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

=D

Äänestä

Kiva lukea näitä tämän tason viestejä päivästä toiseen. Nämä taattua jämsänkoskelaista tasoa. Parasta mihin tämä porukka pystyy. Onneksi meille reppanoille säilytettiin tämä palsta kuntaliitoksesta huolimatta.

Aloittajan viesti osoittaa että ei ole DDR täysin kuollut vielä täältä koskelta!

Äänestä
  • Sivistyneen Jämsän puolella ei kuulemma päästellä peräilmoja eikä edes tuhnua, ainoastaan Koskella.

    Äänestä

ainakin jos se ajaa sääntöjen mukaan.

Äänestä

ei jakseta enää kitistä patajoenkanavasta ja liitoskuntien johtajien määrästä Jämsän palstalla. nyt sitten pitää tulla Jämsänkosken palstalle esittää hauskaa.

Äänestä

toisen takapuolta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


häiriköi kirjoitti:

Kävelin tänään Kosken raitilla. Edelläni kävellyt mies pieraisi ainakin kahdesti. Ääni häiritsi minua pahasti ja ilmastonmuutos kehittyi taas huonompaan suuntaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu