Tampere huomio

Mukavista, savuttomista ja asiallisista tytöistä seuraa elokuviin ja ravintolaan 25 vuotiaalle herrasmiehelle.

Täytyyhän tytönkin syödä =)
2620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joka kaipaa ystävää Tampereelta. Olen varattu, joten etsin vain ystävää.
sähköpostia voit laittaa [email protected]
Ja ikää on 23v.

Äänestä

laita viestiä tulemaan [email protected] niin katsotaan löytyisikö täältä seuraa sinulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Thebe kirjoitti:

Mukavista, savuttomista ja asiallisista tytöistä seuraa elokuviin ja ravintolaan 25 vuotiaalle herrasmiehelle.

Täytyyhän tytönkin syödä =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu