astra

olen ostamassa opel astraa 2.0 16v 95-97 mallista.millaisivikoja näissäon ilmemmyt.kannattaako ostaa.?
4817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minäluulen että kannattaa käydä kiltisti kouluensin loppuun.sitsen jälkeen miettiä uudestaan

Äänestä

tuossa otsikossahan se taisikin tulla.

Äänestä

....niin ruostesuojaus on hyvällä tasolla.

Äänestä

Kuten joku tässä jo ehti vastatakin säästä
hieman lisää ja osta ns. G-korinen.
Eli -98 tai uudempi.

Olen vähän vertaillut, vaimolla on -00
Astra ja on tuo ruostesuojaus edellisestä
mallista kehittynyt huimasti mm. täyssinkítty
kori. Hinnassa sitä ei niin huomaa, mutta
käytössä varmaan kyllä jos meinaa autoaan
vähänkin pidempään pitää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


opel kirjoitti:

olen ostamassa opel astraa 2.0 16v 95-97 mallista.millaisivikoja näissäon ilmemmyt.kannattaako ostaa.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu