Taas sama uho päättyi kyyneliin. Kun on piirinmestaruus taskussa niin kotimaassa paukutellaan henkseleitä minkä ehditään. Jos MM-finaaliin on laitettu karsintaraja, niin silloin sen ylittäneet ovat tietenkin jatkossa. Aina sama valitus samalta pitkätukalta. Nöyryyttä treenaamiseen ja linssiluteilu vähemmälle jää aikaa olla kentällä kehittymässä.
Vastaukset 2
- Evilä-fani
sattunut huomaamaan, että finaaliin pääsi 801 tuloksella, eli
samalla minkä Evilä hyppäsi... - Ja kuinka tänä
kesänä on hehkuteltu Evilää ja Keskisaloa. Tuntuun siltä, että kuudes tila M.M- kisoissa on riittävä! Ja johtohan voi juoda ne tilatut mitalikahvit! Voipa tempasta muutamat konjakitkin liiton laskuun, kun eivät urheilijat ole näkemässä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 138886
Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?
Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?6862Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?91774Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha94721- 59700
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät55591Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!26573Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett41484- 152481
- 42469