Voittaja

Piirin paras

Taas sama uho päättyi kyyneliin. Kun on piirinmestaruus taskussa niin kotimaassa paukutellaan henkseleitä minkä ehditään. Jos MM-finaaliin on laitettu karsintaraja, niin silloin sen ylittäneet ovat tietenkin jatkossa. Aina sama valitus samalta pitkätukalta. Nöyryyttä treenaamiseen ja linssiluteilu vähemmälle jää aikaa olla kentällä kehittymässä.

2

1912

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Evilä-fani

      sattunut huomaamaan, että finaaliin pääsi 801 tuloksella, eli
      samalla minkä Evilä hyppäsi...

    • Ja kuinka tänä

      kesänä on hehkuteltu Evilää ja Keskisaloa. Tuntuun siltä, että kuudes tila M.M- kisoissa on riittävä! Ja johtohan voi juoda ne tilatut mitalikahvit! Voipa tempasta muutamat konjakitkin liiton laskuun, kun eivät urheilijat ole näkemässä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      347
      1287
    2. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      763
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      55
      748
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      735
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      653
    6. 46
      621
    7. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      59
      616
    8. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      611
    9. 57
      608
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      44
      566
    Aihe