Taas sama uho päättyi kyyneliin. Kun on piirinmestaruus taskussa niin kotimaassa paukutellaan henkseleitä minkä ehditään. Jos MM-finaaliin on laitettu karsintaraja, niin silloin sen ylittäneet ovat tietenkin jatkossa. Aina sama valitus samalta pitkätukalta. Nöyryyttä treenaamiseen ja linssiluteilu vähemmälle jää aikaa olla kentällä kehittymässä.
Voittaja
Piirin paras
2
1881
Vastaukset
- Evilä-fani
sattunut huomaamaan, että finaaliin pääsi 801 tuloksella, eli
samalla minkä Evilä hyppäsi... - Ja kuinka tänä
kesänä on hehkuteltu Evilää ja Keskisaloa. Tuntuun siltä, että kuudes tila M.M- kisoissa on riittävä! Ja johtohan voi juoda ne tilatut mitalikahvit! Voipa tempasta muutamat konjakitkin liiton laskuun, kun eivät urheilijat ole näkemässä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843462
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1851373- 771367
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401060Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051000Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43869
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835