Taas sama uho päättyi kyyneliin. Kun on piirinmestaruus taskussa niin kotimaassa paukutellaan henkseleitä minkä ehditään. Jos MM-finaaliin on laitettu karsintaraja, niin silloin sen ylittäneet ovat tietenkin jatkossa. Aina sama valitus samalta pitkätukalta. Nöyryyttä treenaamiseen ja linssiluteilu vähemmälle jää aikaa olla kentällä kehittymässä.
Vastaukset 2
- Evilä-fani
sattunut huomaamaan, että finaaliin pääsi 801 tuloksella, eli
samalla minkä Evilä hyppäsi... - Ja kuinka tänä
kesänä on hehkuteltu Evilää ja Keskisaloa. Tuntuun siltä, että kuudes tila M.M- kisoissa on riittävä! Ja johtohan voi juoda ne tilatut mitalikahvit! Voipa tempasta muutamat konjakitkin liiton laskuun, kun eivät urheilijat ole näkemässä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4501955- 1501257
- 921162
- 711153
- 1141137
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku1771020- 100783
- 45711
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50709En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57664