Kokemuksi n-cleanista? Kannattaisiko hakea töihin?
N-Clean
3
797
Vastaukset
- ...................
Aina kannattaa hakea töihin.Ihan minne vaan.
Ja jos ei työpaikka miellytä niin voit hakea parempaan duuniin.
Jos pääset.
Paremmalla todennäköisyydellä pääset parempiin töihin jos olet töissä.
Työministeri - argh!
Missään nimessä hae! Ei ruokataukoa alla6 h päivissi (tai mitään taukoja). Palkat ei tuu oikein, siivoojat kulutetaan loppuun ja vaihdetaan uusiin. Sama juttu kuin PK-siivous!
- Anonyymi
Ei todellakaan kannata. Firman työntekijät joutuvat tekemään palkatonta työtä, jos asiakas on vaativa. Minulle tarjottiin tunnin työtä toiselta paikkakunnalta. En olisi saanut edes matkakuluja. Kun en ottanut paikkaa vastaan, ilmoitettiin, työntekijälle tarjottiin töitä, mutta hän ei ottanut paikkaa vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 826205
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t293733törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/253075Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3631664- 331368
- 261292
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11916Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi42873Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11860- 42819