Doping

Onko moraalisesti tuomittavaa jos mies ennen tansseja douppaa itsensä potenssilääkkeellä tehdäkseen positiivisen ensivaikutelman tanssijattariin ?
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

meikkaaminen. Jos se nostaa ao. itsetuntoa on se eri asia, mutta luokittelen ylenmääräisen "korostelun ja näyttämisen", samaan luokkaan kuin alkoholistit. Niille olen allerginen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lavatansseissa kirjoitti:

Onko moraalisesti tuomittavaa jos mies ennen tansseja douppaa itsensä potenssilääkkeellä tehdäkseen positiivisen ensivaikutelman tanssijattariin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu