Tarvitsisin pientä opastusta seuraavalle reitille:
lloret De Mar ja sieltä Estadio Olimpicolle. Miten pitkä matka Lloret De Marista on stadionille? Pääseekö jollakin julkisella kulkuneuvolla suoraan vai pitääkö tehdä vaihtoja? Mikä olisi edullisin vaihtoehto ja mitä se maksaisi?
Miten kannattaa mennä tämä matka
Julkinen liikenne
1
478
Vastaukset
- micasa
Sinun kannattaa ehkä käyttää googlea. Muiden on vaikea tietää, mihin aikaan haluat hypätä bussiisi tai kannattaako sinun mennä linja-autoasemalle vai asutko jossain matkan varrella. Oletko menossa Barcelonaan? Selvitä ensin, miten pääset lloret del Marista Barcelonaan. Busseja menee aika taajaan, joten riittänee, että löydät kartalta itsesi ja bussiaseman tai -reitit. Sitten voit googlettaa Estadi Olimpic de Montjuic tai Estadi Olímpic Lluís Companys ja löydät bussit, jotka vievät sinut Barcelonan keskustasta perille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911274Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221118- 48844
- 70840
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50715- 33682
- 60679
- 50655
- 52647