Hei,suositelkaapa hyvää ja suht edullista hoitolaa mielellään lähellä Riga-hotellia missä saisi käsi - ja
jalkahoitoja.Ajattelin myös mieheni viedä jalkahoitoon ekan kerran elämässään :-)
Kannattaako Riikassa tehdä elektroniikka ostoksia esim. puhelin ?
Paljonko pitäisi vaihtaa rahaa matkaan 2 päiväksi / 2 aikuista ?
Kauneudenhoidosta
5
540
Vastaukset
- hyvät hoidot
ainoa hyvä kauneusdalonki lähellä teidän hotellia on
www.kolonnaspa.lv
sekä naisille ja miehille, älä edes mene muihin paikkoihin...tekevät huonoa työtä- häämatkalle
Kiitos vastauksestasi ! Pitääköhän varata ajat paljonkin etukäteen vai ehtiikö sit
paikanpäällä varata ? - hyvät hoidot
häämatkalle kirjoitti:
Kiitos vastauksestasi ! Pitääköhän varata ajat paljonkin etukäteen vai ehtiikö sit
paikanpäällä varata ?itse olen varannut samana päivänä ja saanut aikoja.
varsinkin nyt kun monella latviassa rahat tiukalla ja paikallisille kolonnaspa on aika hintava paikka,niin luulisin aikoja löytyvän.
voihan varmuudeksi varata ajan etukäteen jos haluaa erikoisia hoitoja yms.
toivottavasti olette paikkaan tyytyväisiä. ainakin se on siisti ja käyttävät kunnon aineita ja välineitä.
suomen hintatasoon verrattuna se on halpa. - häämatkalaiset
hyvät hoidot kirjoitti:
itse olen varannut samana päivänä ja saanut aikoja.
varsinkin nyt kun monella latviassa rahat tiukalla ja paikallisille kolonnaspa on aika hintava paikka,niin luulisin aikoja löytyvän.
voihan varmuudeksi varata ajan etukäteen jos haluaa erikoisia hoitoja yms.
toivottavasti olette paikkaan tyytyväisiä. ainakin se on siisti ja käyttävät kunnon aineita ja välineitä.
suomen hintatasoon verrattuna se on halpa.Kiitos vastauksestasi :-) Osaatko yhtään sanoa minkä verran pitäisi vaihtaa rahaa,
syömiseen,vähän juomiseen ja joihinkin pieniin ostoksiin hoidot erikseen ?
Onkos tämä kolonnaspa siinä Riga-hotellissa ? - Hyvät hoidot
häämatkalaiset kirjoitti:
Kiitos vastauksestasi :-) Osaatko yhtään sanoa minkä verran pitäisi vaihtaa rahaa,
syömiseen,vähän juomiseen ja joihinkin pieniin ostoksiin hoidot erikseen ?
Onkos tämä kolonnaspa siinä Riga-hotellissa ?Se Kolonnaspa sijaitsee vanhassa kaupungissa Galerijas Centrs ostoskeskuksen ylimmässä kerroksessa,
matkaa teidän hotellista on ehkä 100m.
Rahaa ei paljoa kulu,hyvissä paikoissa on turvallista maksaa myös kortilla,Kolonnaspa`ssa olen itse käyttänyt aina korttia.
2 henkilöä syö jo hyvin 50€ tai jos oikein pitkän kaavan mukaan syö ja juo niin sitten voi hyvässä paikassa mennä yhteensä 100€.
Jos itselläni on mukana käteistä 100 Latvian latia eli n.140€ niin sillä juhlii jo koko yön,ajaa taksilla ja aamulla on vielä rahaa jäljellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3632842SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis652286Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781959Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis661592- 1401542
- 691159
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön264955Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li8942- 39821