homohevarit

vittu te hevarit ootte lyhyitä kaikki 170 senttisiä
6182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ensin provottiin hoppareita ja nyt hevareita? Hommaapas nyt lapsonen jo elämä, ettei sitten isompana harmita.

Äänestä

Hevareis ei oo mitään vikaa! : ( Hopparit nyt ymmärrän, mut ei hevareitaaaaaa..

Äänestä
  • Kyl musiikkina heviä kuuntelen mielelläni, mut mielummin vaikka sit hoppariks pukeutuisin, kun piikkiboksereihin, pitäisin kesäkuumal niititettyä nahkista, kulkisin pillifarkuis, nii ettei veri kiertäis munis ja päätyisin lapsettomaks, alkoholisoituneeks ja kaljuks vanhaks spugeks baarin nurkkaan. Näinhän näille ikihevareille käy, on niit nähty :P. Sit viel semmoset kahvilautasen kokoset lävärit korviin, et korvat muistuttaa wc-pytyn kantta ja perseeseen tatuointi et Rock'n roll never dies :D.

    En nyt täs viitti mainita mitään rasvasista, toukkia kuhisevista, kolmen metrin takatukista tai wannabe-tyylikkäista kääpiöparroista, jotka monesti viel päätyy letille ;P

    Äänestä

  • old_profile_47340 kirjoitti:

    Kyl musiikkina heviä kuuntelen mielelläni, mut mielummin vaikka sit hoppariks pukeutuisin, kun piikkiboksereihin, pitäisin kesäkuumal niititettyä nahkista, kulkisin pillifarkuis, nii ettei veri kiertäis munis ja päätyisin lapsettomaks, alkoholisoituneeks ja kaljuks vanhaks spugeks baarin nurkkaan. Näinhän näille ikihevareille käy, on niit nähty :P. Sit viel semmoset kahvilautasen kokoset lävärit korviin, et korvat muistuttaa wc-pytyn kantta ja perseeseen tatuointi et Rock'n roll never dies :D.

    En nyt täs viitti mainita mitään rasvasista, toukkia kuhisevista, kolmen metrin takatukista tai wannabe-tyylikkäista kääpiöparroista, jotka monesti viel päätyy letille ;P

    Aika hyvin yleistetty taas... -_-

    Äänestä

  • löklöklöklöklö kirjoitti:

    Aika hyvin yleistetty taas... -_-

    älä ny ota tosissas :P

    Äänestä

  • everlone (ei kirj.) kirjoitti:

    älä ny ota tosissas :P

    piräks saatana sen turpas kiinni tai tule tänne sanoon kans tommonen yks tän palstan säälittävämmistä trolleista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


homot kirjoitti:

vittu te hevarit ootte lyhyitä kaikki 170 senttisiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu