Ei kannata avata

279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä oli taas kauniita kukkia, upeita samettisia ruusuja....hieno video...kasvaako sulla krassit ihan vapaasti vai onko ne jossain telineessä...

Äänestä
  • Aloittaja

    Sain jostain yhden siemenpussin josta tuli jännän värisiä krasseja, lehdet laikukkaat ja kukissa vähän suklainen vivahde.Muut on kaikki tavallisia köynnös-ja pensaskrasseja.

    Pensaskrassit on villiintyneet rehottamaan hurjasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_24997 kirjoitti:

jos allergia vaivaa, sisältää kukkia.

http://s140.photobucket.com/player.swf?file=http://vid140.photobucket.com/albums/r4/tikkusormi/PhotoStory60.flv&fs=1&os=1&ap=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu