Muuten toiminut ihan hyvin paitsi eilen ostin parillakympillä puheaikaa enkä saanut sitä.
Otin lipukkeen jossa on numero sarja, kosken luota että saldo muuten menee sinne. Ironista. Mutta vielä ironisempaa on, että tänään olisin tarvinnut puhelintani moneen erittäin tärkeään asiaan, esim lääkäritulosten saamiseen jotta voisin aloittaa hoidon muutenkin lykkääntyneen taudin kanssa, ja tunnin soittoaika meni kun yritin epätoivoisesti etsiä ilmaista asiakaspalvelunumeroa saatana. Vituttaa oikeesti olan takaa ja sen takia puran sitä täällä. Perkele!!
Saunalahden Prepaid
lareth
1
327
Vastaukset
- lareth
vittu saatana se soittoaika on kerran viikossa jumalauta mä revin pääni irti!!!!!!?!?!111111112
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2244312Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii702777Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3942443- 472363
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua431657Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5551406- 571340
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961334- 781329
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251206