DNA-Mokkula

Onko lohtajan alueella ollut mitään ongelmia dna - mokkulan kanssa?? laskutus pelaa?? vai onko kellään mitään tietoa kpo:n matkatikusta kokemuksia?? kertokaa omia näkemyksiä asiasta....!!! nyt kpo:n laajakaista..... ja tökkii välillä aika pahasti.
1242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mokkula toimii hyvin n.klo 17.oo asti,sitten "liikennemäärät" ilmeisesti kasvavat ja alkaa tapahtumaan hidastumista. Näin minulla. Päivisin ei mitään hätää,kun käyttäjiä on kohtuullisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahtoo tietää kirjoitti:

Onko lohtajan alueella ollut mitään ongelmia dna - mokkulan kanssa?? laskutus pelaa?? vai onko kellään mitään tietoa kpo:n matkatikusta kokemuksia?? kertokaa omia näkemyksiä asiasta....!!! nyt kpo:n laajakaista..... ja tökkii välillä aika pahasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu