mitäs mieltä tästä mac:ista ja hinnasta???

iMac Special DVD Edition 400MHz
Muistia 384 Mt
Kovalevy 60 Gt
Airport kortti
Käyttis 9.2.2
Mukaan myös
Lacie firewire polttoasema ja
Wacom Tablet hiiripöytä
Hinta: 675 euroa.
Eli kannattaisiko ostaa????
4692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun laittamalla hieman lisää saisi jo eMacin ja sekin on jo liian kauan pysyny tossa hinnassa... kai muutos tulee aika pian ; ))

Äänestä

niin hinta alkaa olla kohdallaan.

Äänestä

Itse koneestahan tuo on liikaa, mutta koko paketista on hankala sanoa, koska tuo Wacomin piirtopöytä, jonka mallia ei mainittu, voi olla arvokaskin.

Äänestä
  • Eikä nuo Airport kortti & Lacie firewire polttoasemakaan halpoja ole, mallista riippuen tietysti. Ja jos Wacom on A5 tai isompi niin se on arvokas. Kyseessä täytyy kuitenkin olla USB versio eikä ADB koska se on iMacissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


epäilijä kirjoitti:

iMac Special DVD Edition 400MHz
Muistia 384 Mt
Kovalevy 60 Gt
Airport kortti
Käyttis 9.2.2
Mukaan myös
Lacie firewire polttoasema ja
Wacom Tablet hiiripöytä
Hinta: 675 euroa.
Eli kannattaisiko ostaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu